poniedziałek, 21 maja 2012

Galeria obrazów w naszym korytarzu.

Wystrój wnętrz Kraków.
Nasz korytarz może stać się galerią obrazów przestawiających nasze ukochane zwierzęta. Możemy powiesić obrazy przedstawiające konie w galopie, konie nad wodopojem. Konie to bardzo wdzięczne i piękne zwierzęta i na pewno dodadzą uroku nie jednemu korytarzowi. 

Równie dobrze będziemy się czuć w otoczeniu płócien przedstawiających naszych pupili. Urocze małe kotki lub pieski sprawdzą się w domach lub mieszkaniach, w których mieszkają pary posiadające dzieci. 

W domach, młodych małżeństw uwagę przykują jakieś egzotyczne ptaki: papugi, flamingi, albatrosy, egzotyczne gady: gekony, kameleony czy egzotyczne zwierzęta: misie koala, żyrafy, słonie, hipopotamy pływające w rzekach pomiędzy dużymi liśćmi, pingwiny spacerujące wśród lodów Antarktydy czy Australii. 

Wszystko zależy od naszych upodobań i możliwości finansowych. Obrazy przedstawiające konie w galopie mogą być znacznie droższe niż te przestawiające zwierzęta egzotyczne, lecz bardzo popularne. Wystarczy już tylko dobrać ramę i kolor ścian i można wieszać obrazy na ścianie.

Projektant wnętrz Kraków.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz