sobota, 26 maja 2012

Jaką formę obrazu wybrać. Prostokąt, kwadrat a może z kilku części.

Urządzanie domu. Ostatnio bardzo popularne są obrazy tak jakby pocięte na kilka części. Są to tak zwane obrazy trójdzielne – składające się z 3 części lub cztero-, pięciodzielne. Dowolność jest duża.

Pocięcie obrazu nadaje mu pewien konkretny charakter. Z pewnością nie jest to typowy obraz, jaki można znaleźć w muzeum. Z reguły nie posiada on ramy. Namalowany jest na płótnie. Na allegro dostępne są różne wielkości i wzory takich obrazów. Dominują wzory afrykańskie, związane z kulturą ludową, dzikimi zwierzętami i widokami jak z naszych marzeń. 

Od wielkości naszego salonu zależy jaki obraz będziemy mogli sobie kupić i jak będziemy go mogli rozmieścić. Bardzo dobrze takie obrazy prezentują się na ścianie, na której ustawiliśmy naszą kanapę czy stół w części jadalnej naszego salonu. 

W salonie, zaraz po kuchni, spędzamy najprawdopodobniej najwięcej czasu. Dobrze więc jest zadbać o to abyśmy mogli się w nim zrelaksować nie tracąc na wyglądzie i estetyce pomieszczenia. Można zakupić skórzane sofy, ustawić na ścianach biblioteczki i nie rzucające się w oczy kino domowe.

Architekci wnętrz Kraków.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz