środa, 16 maja 2012

Krajobraz obraz na ścianę do kuchni.

Aranżacja wnętrz Kraków.
Zadajmy sobie pytanie czy obrazy przedstawiające jakiś krajobraz będą pasować do naszej kuchni? Trzeba przyznać, że jest to jeden z lepszych pomysłów na tematykę obrazu znajdującego się w kuchni. 

Płótno przedstawiające włoskie winnice oświetlone blaskiem zachodzącego słońca pozwoli nam się przenieść myślami w tamten region i nasycić się pięknem krajobrazu i światłem słonecznym. Włoskie winnice kojarzą się na pewno z jakimś markowym winem, warto więc do takiego obrazu powieszonego w kuchni dokupić stojak na wino i kieliszki. Zawsze można usiąść ze znajomymi czy partnerem przy takim obrazie i napić się lampki wybornego włoskiego wina. 

Można oczywiście pójść krok dalej i po prostu odnaleźć na mapie miejsce z obrazu, wybrać się na wycieczkę i skosztować wina prosto od producenta. Zanim zdecydujemy się na wyjazd możemy zapraszać znajomych do nas do domu i gościć ich u siebie w kuchni. 

Ponoć kuchnia jest sercem w domu i tam się spędza najwięcej czasu. Pamiętajmy tylko o tym by panował tam względny porządek.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz