poniedziałek, 14 maja 2012

Obrazy na ścianie w nowoczesnej kuchni.

Urządzanie mieszkań.
Gdzie powiesić obraz w nowoczesnej kuchni? Mamy nowiutką, wyposażoną według najnowszych standardów kuchnię lub aneks kuchenny otwarty na salon i zastanawiamy się, gdzie co poukładać. 

Zazwyczaj takie nowoczesne meble dobrze kontrastują z ciemniejszymi kolorami ścian lub płytek – mam na myśli oczywiście meble w jasnych kolorach. Jeżeli kupiliśmy ciemne meble, np. koloru czarnego warto, aby ściana na której je ustawimy miała biały lub kremowy (możliwe jest też połączenie z kolorem: kawa z mlekiem) kolor. 
W tak urządzonej kuchni możemy powiesić jeden lub dwa obrazy tematyczne, aby dopełniły całości eleganckiego wyglądu pomieszczenia, w którym spędza się dosyć sporo czasu. 

Warto wybrać obraz w ramie dopasowanej stylem do stylu mebli. Na pewno nie będzie dobrze w takiej kuchni wyglądał obraz w drewnianej ramie. Ważne jest, aby nie wieszać obrazu w pobliżu miejsca, w którym będzie używany mikser. Podczas ubijania śmietany możemy pochlapać płótno wiszące zbyt blisko i bezpowrotnie utracić nasze dzieło sztuki.

Architekt wnętrz kraków.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz