czwartek, 7 czerwca 2012

Aranżacja sypialni - jaki obraz na ścianę?

Sypialnia powinna być naszą oazą spokoju, naszym azylem. Powinno to być miejsce, gdzie po całym dniu pracy położymy się w wygodnym łóżku i pokontemplujemy na chwilę obrazy wiszące na ścianie.

Sypialnia to nasze sanktuarium, miejsce gdzie jest tylko nasza prywatność, w przeciwieństwie do salonu. Warto zatem mądrze zaprojektować wygląd sypialni z prawdziwego zdarzenia.

Projektowanie wnętrz po pierwsze należy zacząć od dobrego rozmieszenia mebli. Ważne jest, aby tak poustawiać łóżko, szafki nocne i szafę z ubraniami, aby pozostałą przestrzeń można było zagospodarować wieszając jeden lub dwa obrazy. Łóżko nie powinno stać zbyt blisko okna, jeżeli mamy wścibskich sąsiadów a nie posiadamy rolet, możemy być pewni że będziemy dogłębnie przez nich inwigilowani. Warto zatem ukryć łóżko w niedostępnym dla gapiów zakamarku pokoju. W końcu bardzo ważne jest zachowanie prywatności, a na ścianie naprzeciwko koniecznie trzeba powiesić jakiś obraz.

Według zaleceń należy rano po przebudzeniu skupić się na czymś zielonym i przeanalizować kolorystykę – kwiatka np., i nasz dzień będzie dzięki temu bardziej kolorowy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz