sobota, 12 maja 2012

Gdzie umieszczać obrazy w mieszkaniu.

Jeżeli zdecydujemy się wyposażyć nasze mieszkanie w przedmioty luksusowe możemy się zastanowić, gdzie je najlepiej umieścić, do jakiego pomieszczenia będą one najlepiej pasować. Takim przedmiotem luksusowym mogą być obrazy, jakieś eleganckie flakony szklane. 

Niektóre osoby kolekcjonują jakieś przedmioty – obrazy, rzeźby, znaczki . Warto się dobrze zastanowić przy aranżacji wnętrz, gdzie najlepiej umieścić nasze ulubione dzieła. Obrazy nie wszędzie będą się dobrze prezentować. Wiele zależy od nasłonecznienia pomieszczenia, od tego czy spędzamy w nim dużo czasu, czy tylko przez nie przechodzimy. 

Nie ma sensu kupować drogiego obrazu do powieszenia na ścianie na korytarzu czy w magazynku, przecież spędza się tam tak niewiele czasu. Warto wybrać pomieszczenie, w którym będziemy mieć łatwy dostęp do naszej kolekcji, tak aby móc w każdej chwili sięgnąć po ulubioną lekturę czy klaser ze znaczkami. 

Powinno to być pomieszczenie, w którym będziemy się czuć komfortowo i bezpiecznie, która będzie nam pomagało się wyciszyć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz